Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Άλλη μια χρονιά έφτασε στο τέλος της...Όλοι μας προσπαθήσαμε να κάνουμε το καλύτερο δυνατό για τις τάξεις μας και τους μαθητές μας!

Η σχολική χρονιά ολοκληρώθηκε και φέτος με με τη γιορτή λήξης η οποία πραγματοποιήθηκε με επιτυχία και με ικανοποιητική προσέλευση κόσμου που μας τίμησε με την παρουσία του!

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου μας οι οποίοι ανταποκρίθηκαν άψογα στις απαιτήσεις των δραστηριοτήτων της γιορτής.

Επίσης να ευχαριστήσουμε για ακόμη μια φορά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων με τον οποίο συνεργαστήκαμε ουσιαστικά.

Είναι απίστευτη χαρά και ανεκτίμητο δώρο για τον εκπαιδευτικό το χαμόγελο ικανοποίησης του γονέα μετά απο μια αποδοτική και παραγωγική χρονιά...

Καλό καλοκαίρι σε όλους! Ραντεβού τον Σεπτέμβρη!